Április elsejétől Bódis András és Szőnyi Szilárd főszerkesztő-helyettesként vesznek részt a szerkesztőség munkájában. A belpolitikai rovat vezetését Ablonczy Bálint veszi át - írja a Heti Válasz Online.
Az itthon belpolitikai rovatot Ablonczy Bódistól veszi át, Szőnyi eddig felelős szerkesztő volt a Heti Válasznál.
