A Travelodge szállodalánc - amely az Egyesült Királyságban, Írországban és Spanyolországban működik - egy új, ünnepi szolgáltatást indított el: „wrapping rooms” —néven, amelyek ingyenesen foglalható ajándékbecsomagoló szobákat takarnak. A szoba három brit helyszínen érhető el: London (Chiswick High Road), Manchester (Piccadilly) és Edinburgh (Central).
Az érdeklődők 75 perces időblokkokra foglalhatják le a szobákat, amelyekben csomagolópapírt, szalagokat, ragasztószalagot, címkéket lehet ingyenesen használni. Mindezekhez a csomagolóknak még egy kis üdítő és süti is jár.

A kezdeményezés hátterében az állt, hogy egy felmérés szerint a megkérdezettek 52 %-a szeretett volna nyugodtabb helyet az ajándékok becsomagolásához, míg a szülők 40 %-a attól tart, hogy a gyerekek túl korán meglátják a meglepetéseket.
A Travelodge-tól úgy nyilatkoztak, hogy az akcióval segíteni szeretnék, hogy az ajándékcsomagolás ne legyen stresszes és a hotelben is meg tudják őrizni a családok a karácsony varázsát és a meglepetés élményét.
Borítókép - Travelodge/Facebook

