Becsült olvasási idő: 2 perc
Otthonról dolgozik a Telenor és a Microsoft

Dolgozz Otthonról Napot hirdet április 21-ére a Telenor és a Microsoft. A két cég szerint az otthoni munkavégzés a telekommunikációs vívmányok révén egyszerű, idő és energia spórolható meg vele és a munkatársak is jobban beosztják az idejüket.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!