Becsült olvasási idő: 1 perc
Új-Zélandon túráznak az állami média vezetői

Az MTI számolt be róla, hogy a közpénzből működő közmédia vezetői éppen Óceánia térségében utazgatnak (az előbbiek következtében természetesen közpénzből), hogy az ottani magyarokkal találkozzanak. De vajon miért?

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!