Becsült olvasási idő: 1 perc
A Samsungé az Oscar-szelfi?

A hétvégi Oscar-gálán a Gravitáció melllett egy filmsztárokkal telezsúfolt szelfi tarolt. A több milliós, rekord számú Twitter-megosztással talán a Samsung járt a legjobban, ugyanis a márka egyik készülékével született a fotó.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!