Becsült olvasási idő: 1 perc
Utoljára jelenik meg a Bumeráng

November végén jelenik meg utoljára a Bumeráng magazin, amelynek indulását október közepén jelentette be a Geomédia többségi tulajdonában álló kiadó, a Bumeráng Média, amelynek vezetője a Neo FM korábbi vezérigazgatója, Földes Ádám volt.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!