Becsült olvasási idő: 2 perc
Sodastream-reklámot tiltottak be

Betiltották Nagy-Britanniában a Sodastream szódakészítő kampányát, amely során egy nagy ketrecbe rengeteg PET-palackot töltöttek, ezzel demonstrálva, egy átlagos család mennyi flakont használ el 5 év alatt. A Coca-Cola nyáron már levélben szólította fel a céget egy másik hirdetésének eltávolítására,az indoklás szerint az abban használt üres flakonok az ő tulajdonukba tartoznak.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!