Az államfői S T monogramról, amely pajzsszerű háttér előtt rajzolódik ki egy paragrafusjelből és egy keresztből, a HVG kérdezte a Sándor-palotát.
Válaszukban azt írták: „Az ábra nem címer, hanem egy logó, melyet a Sándor-palota Kommunikációs Igazgatóságának munkatársai terveztek.”

A Sándor-palotának is van saját címere, amely időnként fel szokott tűnni a képeken, de ezt a korábbi államfők is használták. Arra a kérdésre, hogy akkor pontosan miért volt szükség a külön Sulyok-logóra, a HVG nem kapott választ a kommunikációs osztálytól.
Borító: Facebook/Dr. Sulyok Tamás

