hero
gy.zs.

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 0 perc
Rákkal műtötték a Publicis vezérigazgatóját
Arthur Sadoun egy videóban tájékoztatta erről a cég 88 ezer munkatársát.


„Szeretnék valami nagyon személyes dolgot megosztani önökkel” – kezdte videóüzenetében a Publicis Groupe elnök-vezérigazgatója, amiben arról tájékoztatta a vállalat munkatársait, hogy pár héttel ezelőtt egy rákos daganatot távolítottak el a nyakából. Elmondta, szerencsére hamar észrevették a tumort, így az orvosok gyorsan tudtak cselekedni, és eltávolították a rákos sejteket. 

„Kijelenthetem, hogy már semmi ok az aggodalomra. Túl vagyok rajta, visszatértem az irodába és újra dolgozom ” –mondta Sadoun, aki hozzátette, az utazásait azonban pár hónapra felfüggeszti, és minden tőle telhetőt megtesz azért, hogy a betegség ne újuljon ki.

Innen