Maurice Levy, a Publicis Groupe elnök-vezérigazgatója és Eric Schmidt, a Google vezérigazgatója bejelentették, hogy szoros együttműködésbe fog a két vállalat.
A közös tervek egyik alapja, hogy a Google egyedülálló módon egy globális account csapatot alakított ki a Publicis Groupe számára, amely kizárólag az ügynökségi csoporttal foglalkozik.
Ahogy Maurice Levy fogalmazott, a tudás- és tehetségcsere hamarosan elkezdődik: ennek keretében több Publicis-szakember a Google-nál fog dolgozni, és a Google-től is érkezik majd munkaerő a csoport vállalataihoz.
A két óriás emellett új termékek, platformok és eszközök fejlesztésén is együtt dolgozik majd.
Becsült olvasási idő: 0 perc
Publicis, Google - tudáscsere és együttműködés
A francia Publicis reklámügynökségi csoport és a Google arról egyezett meg, hogy széleskörű együttműködést kezdenek - írja az AdAge. Az együttműködés során nemcsak közös termékeket, szolgáltatásokat fejlesztenek majd, hanem szakembereket is cserélnek a tudásmegosztás jegyében.
