hero
po
Becsült olvasási idő: 1 perc
A Progressive nyerte az OMV social media tenderét

A reklámügynökség 2026. márciusától felel az OMV social media kommunikációjáért.

A tender során az OMV olyan partnert keresett, amely stratégiai szemlélettel közelít a social területhez, képes új színt hozni a korábbi kommunikációba, újragondolni, megújítani azt. Fontos szempont volt, hogy a social javaslatok összhangban legyenek a márka pozicionálásával, üzleti fókuszaival, illetve minél jobban el tudja találni a célcsoport szegmenseket, social trendeket, médiafogyasztási szokásokat.

„A Progressive csapata érti a márkánkat és tenderanyaguk arról is meggyőzött minket, hogy képes a pozicionálásunkat a social térben kreatívan, tudatosan és hatékonyan életre kelteni. A Progressive mellett szólt az erős stratégiai megközelítés, a trendek magabiztos ismerete, a tartalmi pillérek felépítése során mutatott jól átgondolt, kreatív, minőségi megoldások.  A csapat nagyon jól oldotta meg a feladatot, meggyőzött minket, hogy jó kezekbe kerül a social kommunikációnk és megújult lendülettel haladhatunk tovább a céljaink felé” – mondta Laczó Eszter, az OMV Marketing és Kommunikációs Vezetője.

„Nagy öröm számunkra, hogy újabb kommunikációs területen dolgozhatunk együtt az OMV csapatával és a márka social jelenlétét is erősíthetjük. A tenderfeladat megoldása során magabiztosak voltunk, hiszen jól ismerjük a márkát. Arra törekedtünk, hogy jól hangoljuk össze a különböző kommunikációs területeket és így hatékonyan hozzunk létre érdekes és hiteles tartalmakat. A tender során arra az erősségünkre is építettünk, hogy a kreatív tervezéstől a gyártáson át a teljes utómunkáig minden részfeladatot házon belül oldunk meg, így rugalmasan, kontrollált, magas minőségben tudunk tartalmakat alkotni. Lelkesen várjuk az indulást az együttműködésünk újabb területén” – tette hozzá Szabó Orsolya, a Progressive Reklámügynökség Business Unit Directora, partnere.