November 23-án este átadtuk a 2023-as Prizma díjait. A zsűri a beérkezett 177 nevezésből 85-öt juttatott be a döntőbe, ezekből a munkákból kerültek ki az idei arany, bronz és ezüstérmes alkotások. Az idei zsűrizés nemcsak azért volt különleges, mert egy, a tavalyinál még nagyobb csapat dolgozott a döntéseken, hanem azért is,
mert immáron 15. alkalommal ültek össze a hazai PR-szakma nagyjai, hogy értékeljék a beérkezett pályaműveket.
Összesen 7 arany, 32 bronz és 12 ezüst díjat osztottunk ki a díjátadón, az összesített eredményekről itt tudtok bővebben olvasni.
Az év PR-ügynöksége a Noguchi lett, az év megbízója pedig a Magyar Telekom.
Gratulálunk minden díjazottnak!
Képgalériánk az eseményről, katt az alábbi képre! (Fotók: Gyurkovics Anna)

