hero
bn

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 0 perc
Kültéri plakátokkal köszön el a Barátok közttől az RTL Klub
Az utolsó részt július 17-én este nyolckor adják le, a búcsúkampány július 1-jén indul.

„Köszönjük a 23 közös évet!” feliratos plakátokkal emlékszik július 1-jétől az RTL Klub legismertebb napisorozatára a 4-6-os villamos vonalán, de az online social felületeken is beindul a nosztalgia. Emlékezetes jeleneteket, régi szereplőket és sok emlékezést ígér a csatorna.

A szép visszanézés mellett elárvereznek Barátok közt ereklyéket is a Vetarán, szintén a következő hónaptól. Jelmezeket, díszleteket, kellékeket tesznek fel, a befolyó összeg pedig az SOS Gyermekfalvakhoz kerül majd.

A Barátok közt 1998. október 26-án indult.

Képek forrása: Pinterest, IMDB