Becsült olvasási idő: 1 perc
Ötmilliós bírság a Diginek

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság 5 milliós bírságot szabott ki a Digi Kft.-re, mert a szolgáltató 2012-ben az előfizetők értesítése nélkül, a vállalt határidő előtt jogsértő módon távolított el a Discovery csatornákat programcsomagjaiból.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!