Az OREO jellegzetes kekszlenyomatai és az egymásra helyezett Coca-Cola üvegek díszítik majd a limitált kiadású Coca-Cola OREO Zero Sugar csomagolását, amelynek ízvilágát a két márka ízjegyei ihlették. A korlátozott ideig elérhető új termék szeptember 9-én kerül a polcokra a magyar szupermarketekben és kisboltokban.

A kampány során a két márka olyan élményeket kínál majd, amelyek az örök barátok, a Besties fogalmát ünneplik.
Így többek között a márkák a Spotify zenei streamingszolgáltatóval is együttműködnek, létrehozva a Bestie Mode digitális élményt, amellyel a barátok összehangolhatják zenei preferenciáikat. A Bestie Mode-ot a felhasználók a Coca-Cola és az OREO márkatermékeken lévő kódok beszkennelésével érhetik el. A Spotify fiókhoz való csatlakozás után a rajongók kérdéseket kapnak, ami alapján összehasonlíthatják zenei ízlésüket legjobb barátjukéval. Ezt követően a Spotify egy zenei lejátszási listát generál, amelyet a barátok közösen élvezhetnek. Az online platform promócióján keresztül a barátoknak szóló szolgáltatást a Spotify Free felhasználók is elérhetik.
„Az OREO játékosságának és a Coca-Cola Real Magic élményének párosítása váratlan, ugyanakkor kézenfekvő, hiszen a márkáink sok szempontból hasonlítanak. Mivel ez az együttműködés mindkét márka számára egyedülálló, izgatottan várjuk, hogy a legjobb barátok a világon mindenütt együtt ünnepeljék velünk az új termékeket, az ezekhez kapcsolódó nagyszerű élményeket és a váratlan kapcsolódási pillanatokat” - mondta Oana Vlad, a Coca-Cola Company globális márkastratégiai alelnöke.
„Az OREO-nál arra törekszünk, hogy új módszereket találjunk a fogyasztói élmények emelésére, és ezzel az együttműködéssel valóban magasra tettük a mércét. Az OREO és a Coca-Cola között kialakult legjobb baráti kötelék játékos módon egyesíti rajongótáborainkat, és ünnepli a kapcsolatok és az együttlét erejét.” - mondta Eugenia Zalis, a Mondelez International OREO-ért felelős globális marketing- és márkavezetője.

