A legendás, az alákérdezés azonnali klasszikusává váló Schmitt Pál-interjút készítő Obersovszky Péter veszi át hétfőtől Az Este vezetését az M1-en – értesült több forrásból is az Index.
Az Index úgy tudja, hogy az eddigi műsorvezetők közül Szöllősi Györgyi a fél nyolcas Híradót kapta, Gulyás Istvánt pedig a Ma Reggelbe helyezték át Fazekas Krisztinával.
A személyi változásokról és azok okairól az Index megkérdezte az MTVA-t is, de Lencsó Rita szóvivő csak annyit válaszolt a kérdéseikre, hogy "amennyiben változások lesznek, és szeretnénk erről tájékoztatást nyújtani, azt időben megtesszük".
Never forget:
