Becsült olvasási idő: 4 perc
A szerkesztő blogja: Vízről és szomjúságról…

Bár a hőmérőre vagy a csapadékmérőre nézve nem úgy tűnik, de nyár van. Hellyel-közzel, nagy hézagokkal ugyan, de itt a nyár. Ezzel együtt csúcsszezonja van bárminek, ami szomjoltásra alkalmas.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!