A Netflixen számos gasztronómiai témájú sorozat fut (például a Konyhafőnök asztaláról-sorozatok), a műsorok népszerűségére építve a cég Los Angelesben nyit pop-up éttermet, nem messze onnan, ahol az első retail üzletüket nyitották. A megnyitó június 30-án lesz – írja a TechCrunch.

“Nézni jó. Elfogyasztani még jobb" - ezzel a szlogennel nyit az étterem, az ételeket pedig a Chef’s Table, a Nailed It! és az Iron Chef: Quest for an Iron Legend című sorozatokból ismert séfek készítik majd el.

Bár az árak és a menü még nem elérhetőek, már éles a honlap, amin a megnyitás dátumát találjuk, sőt, akár asztalt is foglalhatunk.
Kérdés persze, hogy vajon az étteremnek milye fogadtatása lesz, hiszen nemrég a hasonló elvre épülő, de túlárazott Star Wars-hotel is rengeteg kritikát kapott.
