Becsült olvasási idő: 1 perc
Nem indul NMHH-eljárás a TV2 villámreklámjai miatt

Megszületett a Médiatanács döntése, mely szerint nem indítanak eljárást a TV2-n közreadott, atomerőművet népszerűsítő pillanatreklámok érzékelhetősége ügyében, a több párt képviselői által benyújtott indítványok alapján.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!