Becsült olvasási idő: 1 perc
Nem fizet a magyar a mobilappért

Az okostelefon-tulajdonosok majdnem fele még soha nem töltött le alkalmazást a telefonjára, egytizedük pedig eddig legfeljebb egyszer tette – derül ki a Mediameter reprezentatív kutatásából. A médiakutató cég 3. negyedévben készített, Appmeter nevű felméréséből az is kiderül, hogy az okostelefon tulajdonosok 90 százaléka szokott internetezni telefonján.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!