A mozgáskorlátozottaknak fenntartott parkolóhelyre felfestett jelzést nem mindenki akarja észrevenni, így pont azok nem tudják használni, akik jogosultak rá - erre a gondolatra épülve készített kampányvideót a moszkvai Young & Rubicam egy mozgássérült emberekért küzdő orosz szervezet, a Dislife megbízásával.
A videóban a parkolóban földre festett tolókocsi-piktogram életre kel, és valódi mozgássérült embereket vetítenek hologrammal a jelzés fölé, mikor beállna egy oda nem jogosult autós. Ettől mi szívrohamot kapnánk.
Az egészet élőben vezérlik távolról, így a megdöbbent emberekkel kommunikálni is tudnak, vagy megkérni őket arra, hogy keressenek más parkolóhelyet. A reakciók között van, aki nem akarja észrevenni, és olyan is, aki lefotózza. Mivel a kisfilm elején egészséges emberek mimikáit, gesztusait lehet látni, majd az arcokról távolodva egész alakban már kiderül, hogy az összes szereplő tolókocsiban ül, egyértelmű az üzenet is: A jelzés nem elég. A kampányfilmet a Young & Rubicam készítette a Dislifenak.
