A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Mobiltárca-népszerűsítő kampány indult
Kampányt indított a Telekom, az OTP Bank, a Vodafone és a Mastercard a mobiltárca-alkalmazások népszerűsítéséért. A kreatívügynökség a Leo Burnett volt.
