hero
hzs

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Mert jobb adni, mint kapni: David Beckham hóembernek rúg gólt a Nespresso ünnepi reklámjában

A világhírű focista tavaly novemberben csatlakozott nagykövetként a kávémárkához.

Hamarosan itt vannak az ünnepek és az állandó hideg: mikor is lenne jobb meginni egy meleg kávét, mint amikor kinézünk az ablakon és a gyönyörű, elterülő fehérség látványa fogad minket? Az elképzelt festői táj lassan pont annyira idegen itthon, mint amennyire mindig is az volt Angliában, mindenesetre a Nespresso ünnepi reklámjában David Beckham márkanagykövet idilli, hófödte reggelébe csöppenünk. 

A 49 éves éves Inter Miami FC tulajdonos a nap első kávéjának fogyasztása közben pillantja meg a kertben magányosan ácsorgó hóembert, megsajnálja, és úgy dönt: kimegy egy kicsit focizni újdonsült barátjához. Kesztyű labda elővéve, már csak a díszek hiányoznak a hóemberről, amiket elő is kutat a ház összes létező sarkából. 

Az immáron boldogabb hangulatú hóembernek most a kapus szerepe jutott, Beckham pedig egy jól irányzott, kímélő lövéssel a köré felszerelt hálóba rúgja a focilabdát:

A szpot azokat a nyugodtabb pillanatokat hivatott feleleveníteni, amikor a hektikus napirendünkbe belefér egy ötperces kávészünet. Beckham így nyilatkozott az új Nespresso kampányról:

„Nagyon jól éreztem magam a reklámfilm forgatása közben, imádom ezt az ünnepi időszakát az évnek, hiszen ilyenkor a családommal és a barátaimmal lehetek".

via MarketingBeat

Borítókép: Nespresso YouTube-csatornája