Becsült olvasási idő: 0 perc
Mérő László a gazdaságról

Élőben közvetíti Facebook-oldalán egy pódiumbeszélgetését a Kürt Akadémia. Az esemény egyben az ősszel induló képzésük népszerűsítése. 

A gazdaság helyzetéről szervez pódiumbeszélgetést a Kürt Akadémia, a szeptember 8-ai eseményt a Facebook-oldalukon élőben közvetítik. A fél hatkor kezdődő beszélgetésen Király Júlia, közgazdász, a Magyar Nemzeti Bank alelnöke, Kürti Sándor, üzletember és Mérő László, matematikus, publicista, pszichológus vesz részt.

Mindhárom szakember a Kürt Akadémia szervezésében ősszel induló Üzleti Gondolkodó Iskola tanára, így az esemény egyben a képzés egyik promóciója.