Azt eddig is lehetett tudni, hogy a TV2 Csoport a Fem3 csatornát TV2 Klubra nevezi át (éppen azzal párhuzamosan, hogy az RTL főcsatornája elhagyta a Klubot a nevéből), de a Rekláminvázió azt is kiszúrta, hogy a médiacég a Spíler-csatornákat is átkereszteli.
A Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalának adatbázisában már látszik, hogy a Spíler1-ből a TV2Sport lesz, a Spíler2 a TV2Sport+ nevet kapja. A TV2Play Premium szolgáltatásából elérhető Spíler Extrát pedig TV2SportMaxra keresztelték át. Ezeket a neveket decemberben védette le a médiacég.
Az új csatornanevek valószínűleg már idén megjelennek.



A Rekláminvázió úgy tudja, ezzel nem ér véget a folyamat, újabb csatornákat nevezhet át a TV2 Csoport a közeljövőben.
