Becsült olvasási idő: 1 perc
Megszűnik a Bűnök és szerelmek

Alig két hónap után leveszik a Tv2 műsoráról a Bűnök és szerelmek napi sorozatot. A műsor készítői szerint a sorozat hozta az elvárt nézettséget, bár átlagosan csak 800 ezren nézték, ami alatta maradt az RTL Klub azonos idősávban futó műsorainak nézettségétől. A sorozat helyén áprilisig a 40 milliós jászma kerül, utána elvileg újra műsorra tűzik.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!