Becsült olvasási idő: 0 perc
Megkapta a Magyarország jobban teljesít szlogent a Fidesz

A közel 800 millió forintból kialakított Magyarország jobban teljesít kampány arculati elemeit a kormány engedélyével ingyen használhatja a Fidesz.

A kormányplakátokról ismert Magyarország jobban teljesít szlogennel jelentek meg közterületi plakátjai a Fidesznek. Az Index értesülései szerint a felhasználási jogot a párt ingyen kapta a Miniszterelnökségen keresztül.

A plakátkampány eredetileg 792 millió forintba került a kormánynak, ezt még januárban árulta el Navracsis Tibor. A közbeszerzési eljárással kiválasztott Lounge Design tervezte hozzá a kreatívanyagot, az Inter Media Group végezte a médiatervezést- és vásárlást (erről részletesebben itt írtunk).

Gyürk András, Fidesz-kampányfőnök az Indexnek elmondta, a párt engedélyt kapott a használatra, megkérték a Miniszterelnökséget, a kormány pedig megadta az engedélyt. A Miniszterelnökség egyelőre nem kommentálta az ügyet.