A kormányplakátokról ismert Magyarország jobban teljesít szlogennel jelentek meg közterületi plakátjai a Fidesznek. Az Index értesülései szerint a felhasználási jogot a párt ingyen kapta a Miniszterelnökségen keresztül.
A plakátkampány eredetileg 792 millió forintba került a kormánynak, ezt még januárban árulta el Navracsis Tibor. A közbeszerzési eljárással kiválasztott Lounge Design tervezte hozzá a kreatívanyagot, az Inter Media Group végezte a médiatervezést- és vásárlást (erről részletesebben itt írtunk).
Gyürk András, Fidesz-kampányfőnök az Indexnek elmondta, a párt engedélyt kapott a használatra, megkérték a Miniszterelnökséget, a kormány pedig megadta az engedélyt. A Miniszterelnökség egyelőre nem kommentálta az ügyet.
