Becsült olvasási idő: 1 perc
Még több adatot loptak a Sonytól

A Sony több millió ügyfelének adatait lophatták el, most a múlt heti 77 millió mellett további 25 millió személy adatainak ellopására derült fény. Az ügy minimum 50 millió dollárba kerülhet a cégnek.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!