Nagy változások történtek a Mediator full-service reklámügynökség háza táján pénteki közleményük szerint. Először is a XI. kerületi BudaPart Downtown irodaház egy teljes, 1100 négyzetméteres emeletét elfoglalták (ez a Kopaszi-gáthoz közeli új negyed egy tömbje), másodszor is a 18 éves ügynökség lecserélte arculatát. Biró László, a Mediator ügyvezetője így érvelt a változások mellett:
„Ügynökségünk organikus bővülését követően elérkezett az az idő, amikor olyan irodateret kellett keressünk, amely nemcsak alapterületében, de színvonalában, stílusában és a szolgáltatásait tekintve is képes kiszolgálni igényeinket.”

Nemcsak kényelmes, hanem inspiratív közeget is igyekeztek teremteni a munkatársaiknak, „amely letisztultságában, eleganciájában és korszerűségében egyúttal a cég filozófiáját is képes kifejezni”, a közlemény ekként fogalmaz. Az irodatér kutyabarát és egy 300 négyzetméteres zöld teraszt is kapott. Az épület maga elég zöld, mind energia-, mind vízigénye szempontjából, LEED Gold minősítést is kapott.
Az új arculat a weboldalon és a közösségi felületeken is látszik, amiről így beszélt Csirke Dániel kreatívigazgató:
„Új vizuális világunk a szikramotívum köré épül, amely a reklámszakma iránt elkötelezett közösségünket és a bennünk lévő kreatív gondolatokat jelképezi. A divatvilágból inspirálódó színeit, tipográfiáját és képi stílusát átitatja az a szenvedély, ami hajt minket a mindennapokban, hogy sokkal frissebb, bátrabb és a megszokottól eltérő megoldásokkal álljunk elő.”
(Képek forrása: Mediator)

