Műsorainkban a médiát érintő legérdekesebb kérdéseket járjuk körül meghívott szakemberekkel, adásainkat a Ringier saját stúdiójában rögzítjük, ahol a kiadó médiamárkáinak legtöbb videós tartalma is készül.
A sorozat második epizódjában egy fontos, de még kevéssé ismert témát, a digitális fenntarthatóságot járjuk körbe Karczub-Lehoczky Fannival, a Média Markt marketingigazgatójával és Huszics Györggyel, a Carbon.Crane társalapító-CEO-jával, akik tippeket is adnak a digitális karbonlábnyom csökkentésére.
Adásunkat itt tudjátok megnézni:

