hero
VLA

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 4 perc
Ingyen ehet a dubaji mekiben, aki éhen maradt a fine dining után

A gyorsétterem Egyesült Arab Emírségekben található fiókjaiban, ha felmutatod a fine dining éttermi számládat, kapsz ingyen mekit.

Az FP7McCann ügynökség találta ki az After-Dinner-Dinner kampányt a McDonald'snak, mely ahhoz a szokáshoz kapcsolódik mikor valami puccos esemény után betér az éhen maradt ember a gyorsétterembe jóllakni. Láttuk ezt a Szex és New York egyik epizódjában, amikor Carrie überpuccban betér Aleksandr Petrofszkival (a nagyszerű Michail Barisnyikovval) sült krumplizni, de nagyot ment Hilary Swankról készült lesifotó, amikor a 2005-ös Oscar-parti után tért be hambizni nagyestélyiben a Millió dolláros bébi című filmben nyújtott alakítása miatt kapott Oscar-szobrocskája társaságában. 

Dubajban most ebből szokásból szeretnének rutint csinálni: aki felmutatja a fine dining étteremben kapott számláját, azt megvendégeli a McDonalds. 

“Én is mindig bemegyek a McDonalds-ba egy-egy esemény vagy étterem után, mert ott garantáltan jó kaját kapok és jól érzem magam” - nyilatkozta Federico Fanti a FP7McCann kreatívigazgatója. “Amikor a csapatommal rájöttünk, hogy mindenki ugyanezt csinálja, akkor egy megvalósítható ötletet láttunk benne. Az pedig, hogy a fine dining éttermi számlával lehet ebben a kampányban részt venni, egy szellemes és mókás módja a promóciónak”- tette hozzá Fanti.

A kampányt plakátokon hirdetik, a képen a tányér egyik felén a kis adag éttermi étel felesben látható a hamburgerzsemlével és a sült krumplival. Így néz ki például a sushis verzió:

Kép forrása: AdAge