Becsült olvasási idő: 1 perc
Márciusban jön az Ipad 3?

A Wall Street Journal amerikai üzleti lap értesülései szerint az Apple legújabb táblagépe március 7-én kerül majd a boltokba, és támogatni fogja a 4G-s internetet is - írja az Origo.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!