Új résszel jelentkezett a Nike „Winning isn’t for everyone” márkaplatformja, a futás küzdelmei után most azt ábrázolják, milyen a maraton másnapján lejönni a lépcsőn, fellépni egy útpadkára, vagy leülni egy székre.
A 42 km-es táv leküzdése után ugyanis a legegyszerűbb mozdulat is fáj, vagyis legyőzni önmagad, vagy megnyerni egy versenyt egyáltalán nem könnyű, vagy kényelmes elfoglaltság. A reklámzene is telitalálat, ez a Nazareth 1976-os Love Hurts című száma.
A korábbi szpotokat a Marketing Beat oldalán nézhetitek meg.

