Becsült olvasási idő: 0 perc
Magyar csapat is döntős a márciusi Young Gloryn

A Targetik tavaly októberben már volt döntős.

Tavaly október után a Targetik nevű magyar csapat ismét döntőbe jutott a Young Glory globális, fiataloknak kiírt kreatívbajnokság hetedik, márciusi fordulójában

A feladat ezúttal egy egészséges táplálkozással kapcsolatos kampány kidolgozása volt, a zsűrizést pedig Grisha Sorokin, a Good Moscow & Amsterdam nevű ügynökség alapítója végezte. 

A Targetik csapat tagjai: Beliczki Róbert, Tokody Gergely, Kocsis Tímea – MEC Interaction, Bauer Tamás – Portland, Fási Kata – PHD.