Kezdjük a távozókkal. Online vezető szerkesztőnk, Bicsérdi-Fülöp Ádám a Telex munkatársa lett szeptembertől, sok sikert kívánunk neki új munkahelyén!

Szintén munkasikereket óhajtunk Sirbik Attilának, volt munkatársunk szabadúszó újságíróként folytatja a jövőben.

Minden vég egyben kezdet, tartja a mondás, így két új kollégát is köszönthetünk a csapatban. Papp Olivér a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen végzett kommunikáció- és médiatudomány alapszakon, majd a mesterképzést az Eötvös Loránd Tudományegyetem politikatudomány szakán folytatta. Politikai elemző gyakornok volt 2022-ben a Republikon Intézetnél, politikai kutató gyakornok a Társadalomtudományi Kutatóközpontnál 2023-ban, majd ugyanebben az évben újságíró gyakornok a Magyar Narancsnál. Szeret nagy mennyiségű adattal dolgozni, a politikai és más folyamatokat ezen keresztül közérthetővé tenni.

Hanó Zsolt alapképzését a Károli Gáspár Református Egyetem kommunikáció- és médiatudomány szakán, mesterképzését az Eötvös Loránd Tudományegyetem ugyanezen szakán végezte. Újságíróként a Népszavánál kezdett (még gyakornokként) 2021-ben, majd a Booster Mediánál folytatta 2022-ben. Elmondása szerint szeret rendszerben gondolkodni, kiemelten fontos számára a precíz munkavégzés.

