hero
Kreatív

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 1 perc
Kovács Ádámot nevezték ki a Nosalty Head of Digital Brand pozíciójába

A szakember fő fókuszában a gasztroportál a projektmenedzsmentje, a technológiai folyamatok tervezése és végrehajtása áll. 

A Nosalty 2025-ben egy új pozíciót hozott létre Head of Digital Brand néven, amit  Hering András főszerkesztő tartalmi vezetése mellett Kovács Ádám tölt be januártól. A márka üzleti céljait támogatva, fő fókuszában a projektmenedzsment, a technológiai folyamatok tervezése és végrehajtása áll a szakembernek.

Kovács Ádám korábban több mint 5 évet töltött el az Indamedia kiadócsoport sales osztályán, ebből közel 3 évet vezetői pozícióban. A Central Médiacsoporthoz 2022 februárjában évvel ezelőtt csatlakozott senior üzletfejlesztési projektmenedzserként.  

„Az idei évben a technológiai és tartalmi fejlesztésekre helyezzük a hangsúlyt, melynek célja, hogy a Nosalty a felhasználói igényeket maximálisan szem előtt tartva, egyszerre kínáljon felhasználóbarát felületet és magas színvonalú magazinos élményt a látogatók számára” – számolt be terveiről Kovács Ádám.

Az előző év utolsó hónapja kiemelkedő eredményeket hozott a Nosalty.hu számára. Az e.gemius adatai szerint versenytársaihoz képest a lap olvasottsága egyértelműen dominálta a decembert, amely főzés és sütés szempontjából a legkiemeltebb időszak. A weboldalt több mint 2,6 millió egyedi felhasználó látogatta, amely 29 milliónál is több oldalletöltést produkált. A december 22. és január 2. közti kiemelt időszakban az egyedi látogatók száma szintén meghaladta a 2 milliót (2 096 576). Így kijelenthető, hogy a lapot minden ötödik magyar felkereste az ünnepi időszakban, és átlagosan több mint 10 percet töltöttek el az oldalon. A Nosalty közösségi médiafelületei is kiemelkedő eredményt produkáltak. A márka TikTok-csatornáján az év utolsó hetében 2 millió felett volt a megtekintések száma, míg Facebookon 2,5 millió felhasználót értek el a megosztott tartalmak.