Kelemen Szilvia
Becsült olvasási idő: 8 perc
Kitartó munkával teremtettek értéket

Az Elektronikai Technológia Tanszéket bemutató cikksorozatunk harmadik részében a tanszék Érzékelők és Mikrofluidika Laboratóriumát kerestük fel. A laboratórium megalakulásáról, fejlesztéseiről, céljairól Sántha Hunor laborvezetővel és Bonyár Attila állami ösztöndíjas PhD-hallgatóval beszélgettünk.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!