Becsült olvasási idő: 1 perc
Kis zöld emberkék az E.ON új filmjében

Új kampánnyal jelentkezik az E.ON, amelyet az energiaszolgáltató régi-új ügynöksége, az ACG adaptált. A szpot főszereplői közlekedési lámpákról leugráló, majd megelevenedő figurák.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!