Csík Gábor
Becsült olvasási idő: 7 perc
Kihalnak a DTP-sek?

Az öt évszázada szinte változatlan nyomdaipar az utóbbi 20 évben robbanásszerű fejlődésen ment keresztül. A klasszikus nyomdász szakma mára kihalt, helyét átvette a “détépés”. A változás üteme egy cseppet sem lassul. Az Euro RSCG DTP-részlegének vezetője, Csík Gábor cikkében arra keresi a választ, hogy ez a gyorsléptű technológiai forradalom vajon maga alá temeti-e a DTP-t (Desktop Publishing)?

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!