hero
bn

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Két aranyat is behúzott az Uniomedia az IPRA-n
Összesen öt shortlistes kampányból a MasterCard Magyarországgal és a Magyar Telekommal közös projektek nyertek IPRA Golden World Awards díjakat.

A verseny nem adta ki a shortlisteseket a sajtónak, ezért korábban a segítségetekkel számoltunk be a többi döntősről: az Uniomedia öt kampánya mellett a Lounge Group négy, a Noguchi három, a Next9 Communications kettő, a Ferling egy projekttel várta az eredményhirdetést. 

A publikus listák szerint a shortlistekből az Uniomediának sikerült díjakra váltania a kampányait, a MasterCard Készpénzmentes Zónát és a Telekom Digitális órát. Az Uniomedia 2020 óta minden évben el tudott hozni két-három aranyat az IPRA-ról.

Az IPRA pontot ér a Kreatív Apex-listáján is.

MasterCard - Készpénzmentes Zóna

A kampány célja a digitális fizetés biztosítása és a kártyaelfogadás növelése volt, speciális vállalkozói körben: a szépségiparban, a vendéglátásban, a személyi edzők vagy épp a kutyakozmetikusok között. Az Uniomedia közleménye szerint arra a felismerésre építettek, hogy mindegyik szegmensnek más-más kételyre kell választ adni, de a tartalomfogyasztási szokások érdemben nem térnek el egy átlagemberétől. 

„A legfrissebb adatok szerint a teljes magyar piacon 2021-ben 115 ezer új terminált vezettek be, ez 180 százalékos növekedést jelent. A szám a Készpénzmentes Zóna kampány, a Mastercard Doppio program és a szabályozás együttes eredménye” – írta az ügynökség.

Magyar Telekom - Digitális Óra

A Digitális Óra az ügynökség közlése szerint három és félmillió embert ért el és innovatív oktatási módszerekkel segítette a tanárokat és a diákokat. „A kampány központi eleme volt az Instagram-filter, amelyet egy történelmileg hű Petőfi képből készített az animációs csapatunk” – írták. 

A többi nyertest itt találjátok.