Becsült olvasási idő: 0 perc
Képernyőre megy a Trollfoci

A Sportklubon indul április elsején.

A Sportklub április elsején elindítja az eddig csak Facebookon futó Trollfoci képernyős változatát, a Trollfoci Tv-t, melynek Rekop György humorista lesz a házigazdája.

Levente és Lacika, az eredeti oldal két adminja a műsor állandó szereplői lesznek, de továbbra sem szeretnék felfedni személyazonosságukat, így maszkkal takarják el az arcukat. Minden epizód Rekop György sportos stand-upjával kezdődik, majd következik a riport, később pedig egy vendéggel beszélgetnek az adásban, legfőképp olyanokkal, akikről született már mém a Trollfocin.