Kempf Zita lett a Central Médiacsoport két egészségfókuszú portáljának, a Házipatika.com-nak és a Gyerekszoba.hu-nak a főszerkesztője. A szakember húsz évvel ezelőtt, a Maxima magazin indulásával csatlakozott a Central Médiacsoport elődjéhez. A lapkiadó digitális női portfoliójának meghatározó személyisége volt éveken keresztül: számos lap állandó munkatársaként dolgozott, valamint az NLC (korábban Nők Lapja Café) újságírói, rovatvezetői majd felelős szerkesztői feladatait is ellátta. Ezzel párhuzamosan egészségprofilú márkamagazinokat készített.
Szociológus és szociális munkás végzettsége nyomán Kempf Zita újságírói munkáját meghatározta a humanizmus; kiemelt figyelmet fordít civil sorsok megismertetésére, emberi jogok elfogadtatására és védelmére, komplex társadalmi jelenségek megértésére. Újságíróként elnyerte a Családbarát Médiáért-díjat, „A sokszínűségért. A diszkrimináció ellen” kitüntetését, valamint több alkalommal érdemelte ki a Minőségi Újságírásért díjat is.
„Hatalmas megtiszteltetés, egyben komoly kihívás számomra két olyan jelentős múltú, elismert szakmaiságú, szegmenségben piacvezető weboldalt vezetni, mint a Házipatika és a Gyerekszoba. Célom egyrészt fenntartani a hitelességet, amit a két márka az évek során megalapozott, másrészt erősíteni az olvasmányosságot, a naprakészséget”- nyilatkozta Kempf Zita
A Gyerekszobának december 31-ig Galgóczi Edina volt a vezetőszerkesztője, ezután Kempf Zita megbízott vezetőszerkesztője volt a portálnak.
A Házipatikánál Kulcsár Hajnalka volt a főszerkesztő, ő szülési szabadságra ment, ezért októbertől Illés Attila megbízott főszerkesztőként vette át a csapat irányítását. Ő Kempf Zita kinevezése után felelős szerkesztői pozícióban folyatatja a munkáját.
