Imázskampányt indított a Szerencsejáték Zrt, amely a 2009-2010-ben futott, Hiszünk a szerencsében című kampány folytatása. A cég a Carbon Groupot bízta meg a lebonyolítással. Az ügynökség közleménye szerint a filmes elemek már márciusban elindultak, de helyeznek el hirdetéseket prémium magazinokban és újságokban, backlightokon, kereskedelmi tévékben és a főbb internetes portálokon is. A kampány az egész évben futni fog.
A kampány arcai Harcsa Veronika és Gyurta Dániel lesznek, a filmes munkálatokban a Stábfilm működött közre, a filmeket Rohonyi Gábor rendezte, a fotókat Nánási Pál készítette.

