Négy évvel ezelőtt, 2021 áprilisában jelentették be, hogy tévés műsorvezetői munkája mellett Istenes László lett a Puskás Akadémia kommunikációs és marketing igazgatója. A szakember azonban 2025-től új kihívások elé néz – osztotta meg közösségi oldalán a hírt, amit a Blikk is megírt.
A Kreatív megkereste a Puskás Akadémiát az utódlással kapcsolatban, és azt a tájékoztatást kaptuk, hogy belső erőforrásból oldják meg a kommunikációs és marketingosztály további működését.
Fotó: Istenes László, Facebook
