M.K.

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 0 perc
Istenes László távozott a Puskás Akadémia kommunikációs igazgatói posztjáról

Televíziós munkája mellett négy évig töltötte be ezt a feladatkörét.

Négy évvel ezelőtt, 2021 áprilisában jelentették be, hogy tévés műsorvezetői munkája mellett Istenes László lett a Puskás Akadémia kommunikációs és marketing igazgatója. A szakember azonban 2025-től új kihívások elé néz – osztotta meg közösségi oldalán a hírt, amit a Blikk is megírt.

A Kreatív megkereste a Puskás Akadémiát az utódlással kapcsolatban, és azt a tájékoztatást kaptuk, hogy belső erőforrásból oldják meg a kommunikációs és marketingosztály további működését.

Fotó: Istenes László, Facebook