Önálló, csak Ipaden elérhető magazin indított a Sanoma Media Budapest Y Magazin néven. A negyedévente megjelenő kiadvány a saját tartalmon túl, az olvasók érdeklődéséhez kapcsolva összegyűjti a weben elérhető, és a magazin témáihoz illő blogbejegyzéseket, cikkeket az IT, az autó-motor, a humor, a kultúra, és a gazdaság világából.
Az új magazint Hraschek Dávid volt FHM-főszerkesztő gondozza.
Az Y Magazin első száma foglalkozik az új 3-as BMW-vel, a Honda Gold Winggel, Steve Jobs munkásságával, Szász Kitti freestyle-világbajnokkal, a borokkal és azt a kérdést is felteszik, hogy "Hová tűnt Gyurcsány és Orbán?".
