Becsült olvasási idő: 1 perc
Indul a Ustream stúdióadása

Két blogger a Ustream hazai stúdiójából közvetíti az Apple éves fejlesztői konferenciáját. A Webisztán és a Plastik média szerzője lesz a kommentátor.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!