A pandémia után a horvátországi Rovinj-ban tér vissza a régió rangos reklálmversenye, a Golden Drum. A szeptember 23-i eseményre a sok évi gyakorlattal ellentétben korábbi határidővel lehet jelentkezni: a pályázatokat augusztus 5-ig várják a szervezők. Szerkesztőségünknek elküldött levelükben azt is hangsúlyozzák, hogy ez egy végső határidő, ugyanis nem fogják meghosszabbítani a nevezési időszakot.
A legjobb ötleteket, kampányokat és kreatívokat kereső versenyt összesen 55 zsűritag pontozza, itthonról Alberti Rita (ACG Budapest) és Länger Vera (Artificial Group) vesz részt a munkában.
A verseny pontszerző az Apex-toplistánkon.

