Becsült olvasási idő: 0 perc
Hülye gravitáció!

A NASA szpotot készített az egyik központjaként számon tartott houstoni Johnson Space Center számára, amelyben Tom Marshburn asztronauta mesél űrbéli kalandjairól, és közben folyamatosan "megfeledkezik" arról, hogy a Földön gravitáció is van. Kissé érthetetlen módon a kommentelők közben azon vitatkoznak, vajon kamuzik-e, vagy tényleg komolyan csinálja az űrhajós.