Mottl-Molnár Orsolya 2010-ben kezdte meg a pályáját a Heineken Hungária Zrt.-nél. 2022. február 1-től marketing és kereskedelmi marketing igazgatóként, valamint igazgatósági tagként dolgozott a vállalatnál egészen az év szeptemberéig, amikor szülési szabadságra ment. 2024 február 1-től értékesítési igazgatóként tér vissza.

A marketing igazgató továbbra is Perényi Katalin, aki átmeneti megbízását hosszabbítja meg ezzel a változással. A szakember 2022 szeptemberében érkezett a Heineken globál csapatából és még 2009-ben kezdte meg pályafutását a Heineken vállalat Nemzetközi Tehetségprogramjában.
Mottl-Molnár Orsolya az értékesítési igazgató pozíciót Eszéki Zoltántól veszi át, aki februártól a Heineken Hungária Zrt.-n kívül folytatja munkáját.
„Biztos vagyok abban, hogy Mottl-Molnár Orsolya széleskörű kereskedelmi tapasztalatával, szenvedélyes vezetőként kiválóan tudja majd támogatni növekedési stratégiánkat az értékesítési stratégia fejlesztésével és egy erős csapat építésével. A marketing pozíció is biztos kezekben marad, Katalinnal, aki 2022-ben csatlakozott a magyarországi leányvállalathoz, februártól pedig nagy örömünkre, velünk folytatja munkáját”
– mondta el Nikos Zois, a Heineken Hungária Zrt. vezérigazgatója.

A két szakember szerint mind a termékportfólió, az értékesítési terület és a brand kampányokat illetően is izgalmasnak ígérkezik a 2024-es év.
