Becsült olvasási idő: 0 perc
Havi lett a Blikk Nők Otthon & Kert

Blikk Nők Otthon & Kert ezentúl havilapként jelenik meg a piacon a korábbi, kéthavi megjelenéssel szemben. A Ringier az újság megjelenését a 2011-es eladási eredmények miatt sűrítette.

A Blikk Nők Otthon & Kert című kiadványt a tavalyi eladások alapján idén havilapként jelenteti meg a Ringier. A Blikk Nők márkakiterjesztéseként 2009-ben indult lap az első két évben negyedévente, majd 2011-től kéthavonta jelent meg.

A Blikk Nők Otthon & Kert lakberendezési magazin az otthonteremtéshez és otthonszépítéshez ad praktikus tanácsokat a könnyen megvalósítható megoldásoktól egészen a felújításig. A tippek, ötletek és hosszabb képes anyagok mellett a témához kapcsolódó olvasmányok is helyet kapnak a lapban.

A magazinon a Blikk Nők szerkesztőségi csapata dolgozik, csakúgy ahogy a Blikk Nők Konyhán is.